Nasza witryna korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rozumiem Więcej informacji
Srebrne Pierścionki
  • Rozmiar pierścionka

Srebrne pierścionki w naszym sklepie to szaleństwo wzorów. Pierścionki z motywem roślinnym, zwierzęcym, geometryczne, no i oczywiście te klasyczne z jednym kamieniem pośrodku, zachwycają mnogością projektów i dają ogromną możliwość wyboru.

Pierścionki srebrne sprowadzamy z Wielkiej Brytanii, przez co mają trochę inne, oryginalne wzory. Są delikatne, a zarazem efektowne i w stosunku do ich jakości mają bardzo atrakcyjne ceny. Wszystkie pierścionki wykonane są ze srebra próby 925. Srebro, z którego są wykonane, bywa oksydowane, wykańczane żółtym i różowym złotem, rodowane lub pokrywane rutenem, który nadaje srebru ciemny, grafitowy kolor. Takie powłoki we wszystkich pierścionkach są zabezpieczone powłoką *e-coat.

Różne modele pierścionków ozdabiane są np. cyrkoniami, kamieniami półszlachetnymi, kryształkami i kolorową żywicą. Cyrkonie użyte w pierścionkach mają bardzo dobrą jakość i występują w różnych kolorach, a kryształki najczęściej pochodzą z kolekcji Swarovskiego.

Są kobiety, które gustują wyłącznie w srebrnej biżuterii i nasza oferta srebrnych pierścionków będzie dla nich wyjątkową ucztą. Pierścionki można nosić pojedynczo lub łączyć w komplety np. po trzy na jednym palcu. W sklepie posiadamy wzory pierścionków pasujące do siebie tematycznie lub formą.

Model tego samego pierścionka występuje w różnych rozmiarach, co pozwala każdej klientce dobrać odpowiednią wielkość, pasującą na jej palec.

Wystarczy po wejściu w kategorię "srebrne pierścionki" wybrać odpowiedni rozmiar z rozwijanego okienka, a wtedy na stronie pokażą się pierścionki tylko w interesującym nas rozmiarze. (Jeśli nie wybierzemy rozmiaru, to będą wyświetlały się wszystkie srebrne pierścionki, które znajdują się w tej kategorii).

*e-coat to powłoka z hypoalergicznego lakieru organicznego; lakier stosowany jest w biżuterii, aby zapobiec matowieniu wyrobów i zwiększyć ich trwałość. Jest całkowicie bezpieczny w kontakcie ze skórą.   

 Zapraszamy również do naszego stacjonarnego sklepu z biżuterią, znajdującego się  w Lublinie przy ul. Wróblewskiego 1 (przy deptaku).