Nasza witryna korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rozumiem Więcej informacji

Pouczenie o odstąpieniu od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy zakupu w drodze jednoznacznego, pisemnego oświadczenia dołączonego  wraz z paragonem lub fakturą do zwracanego towaru.

                                      Zwrotu należy dokonać na adres:

 sklep sekret ślimaka

ul.Walerego Wróblewskiego 1

20-003 Lublin

adres mailowy: sklep.sekretslimaka@vp.pl

 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy. Po otrzymaniu zwróconego towaru prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy oraz zakupionego produktu na podany przez Państwa adres mailowy.

Aby zachować regulaminowy  termin odstąpienia od umowy, należy dokonać zwrotu przed upływem terminu (14 dni) od zakupu.

 

Skutki odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu pieniądze za towar i koszty przesyłki natychmiast po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotnej przesyłki (szczegóły podane są w zakładce ZWROTY

Zwrotu płatności dokonamy w sposób wskazany przez Państwa na formularzu odstąpienia od umowy.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.