Zwroty

 

1. Klient ma prawo zwrócić towar zakupiony w naszym sklepie w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny.

2. Zwracany produktu zostanie przyjęty przez sklep wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu z kompletną jego zawartością (produkt, metka, paragon itp.) bez jakichkolwiek śladów użytkowania;

    opakowanie może być otwarte w celu np. przymierzenia biżuterii; mała papierowa metka z adesem internetowym, nie może być oderwana.    

3. W przypadku biżuterii z kamieniami szlachetnymi, przyjęcie towaru musi być poprzedzone przez sklep, analizą specjalisty gemmologa i jego pozytywną opinią.

4. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Klientowi wszystkie otrzymane płatności, w tym koszt dostawy do wysokości standardowej przesyłki, jaką oferuje sklep (nie dotyczy częściowego zwrotu).

Koszt przesyłki zwrotnej opłaca Klient, chyba że zwrot wynika z winy sklepu (pomyłka wysłanego produktu).  

5. Sprzedawca oświadcza, że nie przyjmuje przesyłek zwrotnych na koszt adresata.

6. do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna, paragon oraz numer rachunku bankowego, na który ma nastąpić zwrot pieniędzy.

7. Zwracamy pieniądze w terminie 3 dni roboczych od momentu otrzymania przez sklep przesyłki ze zwróconym towarem, po spełnieniu w/w warunków.

8. Towar należy odesłać na adres:

    sklep sekret ślimaka

    ul. Walerego Wróblewskiego 1

    20-003 Lublin