Przesyłka Gratis od 84 PLN

do kasy suma: 0,00 zł

Kolczyki do Ślubu

Oryginalne kolczyki Ślubne.


Kolczyki do ślubu są inspiracją dla przyszłej Panny Młodej, która z dużą fantazją i wyczuciem stylu znajdzie tu oryginalną ofertę wielu kompletów ślubnych kolczyków i zadziwi wszystkich swoimi wyborem i kreacją.


W kolczykach ślubnych liczy się spektakularny efekt. Chodzi tu o tę jedną chwilę, kiedy Panna Młoda idzie do ołtarza, a oczy wszystkich skierowane są na jej wygląd.

Przy upiętych włosach, a takie fryzury dominują w ślubnych stylizacjach, kolczyki są bardzo widoczne, dlatego ważne jest, żeby były piękne i dobrze dobrane do stylu sukni. Niekiedy będą to długie, wiszące, mieniące się kolczyki typowo ślubne, innym razem, delikatne skromne, ale wyjątkowo eleganckie, i nie jest ważne, z jakiego materiału będą wykonane, liczy się tylko efekt!

Kolczyki ślubne są często jedynym dopełnieniem ślubnej sukni, dlatego taki ważny jest ich wybór. Czasami wystarczy założyć delikatne kolczyki o ulotnym wdzięku i całość staje się niepowtarzalna, jedyna, wyjątkowa na ten jeden, jedyny dzień i na późniejsze wspomnienia.

Niewiele osób myśli, przy wyborze kolczyków ślubnych, o tym, jak będą wychodziły na zdjęciach i czy są fotogeniczne, a jest to bardzo istotne. Przekonujemy się o tym dopiero przy przeglądaniu albumu ze zdjęciami z sesji ślubnej. Dopiero wtedy można ocenić, czy kolczyki ślubne były dobrze dobrane do rysów twarzy, fryzury i kreacji i czy Panna Młoda wyglądała zjawiskowo. Nie trzeba nikogo przekonywać, że zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie i zależy nam, żeby wszystko na zdjęciach wyglądało perfekcyjnie, nawet taki mały szczegół, jak kolczyki do ślubu.

Polecamy zakupy w naszym sklepie online i w sklepie stacjonarnym, gdzie można wypożyczyć komplety kolczyków ślubnych do przymiarki sukni ślubnej. 

Nasz stacjonarny sklep:

Lublin ul.Wróblewskiego 1

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium